O nás

Výrobna lahůdek ve Slapech u Tábora, která vystupuje pod názvem Lahůdky Slapy, byla po sloučení výroby masa ve Slapech a výrobny studené kuchyně v Sezimově Ústí rekonstruována v roce 1992.
Zásadní přestavbou a modernizací pak prošla v roce 2003 a další úprava se uskutečnila v roce 2014, kdy byl přistaven sklad surovin a polotovarů. V roce 2017  proběhla rekonstrukce prostor pro výrobu teplé kuchyně.
Během uplynulých let zde byly vyrobeny již miliony potravinářských výrobků, na nichž doslova s láskou pracovalo několik generací kuchařů, kuchařek a dalších spolupracovníků. Po celou dobu své existence a úspěšného provozu se pyšníme velmi kvalitními lahůdkářskými výrobky, které jsou vyrobeny tradičními postupy podle původních receptur a především z českých a regionálních surovin. Pověstná je například vlastní výroba majonézy, která je základem pro většinu našich výrobků. Řada výrobků získala ocenění při soutěžích pořádaných v rámci našeho regionu.
Již několikátá generace zákazníků má v oblibě „výrobky ze Slap“, jako jsou např. slapské chlebíčky, smaženky, různé pomazánky atd. Ale opravdovým pojmem je tzv. slapský „vlašák“, neboli vlašský jemný salát speciál z Lahůdek Slapy.
Jsme rádi, že Vám, našim zákazníkům, výrobky z Lahůdek Slapy chutnají,  jsou oblíbené,  vracíte se k nám pro ně  a doporučujete také svým známým.
Děláme všechno pro to, abychom udrželi tradiční výrobu a zejména kvalitu našich výrobků.
Naše výrobky je možné zakoupit a případně objednat v prodejnách potravin Jednoty, OD Tábor.
Všechny naše lahůdky se vyrábějí tradičními, ručními postupy, a proto můžeme vyrábět tzv. na míru podle přání každého našeho zákazníka. Rádi Vám na základě osobní dohody připravíme občerstvení podle Vašeho přání, přivezeme k Vám vlastními chladírenskými auty a pokud budete chtít, pak i naservírujeme na Váš slavnostní stůl.

Objednejte si u nás, rádi pro Vás připravíme konkrétní nabídku.

Složení nebalených výrobků na web

Napište nám

Odeslat zprávu * Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit pro správné odeslání formuláře.